  • 530BC69M7400DG
530BC69M7400DG
advertisement
Manufacturer No:
530BC69M7400DG
HK JDW NO:
715-530BC69M7400DG
Datasheet:
530BC69M7400DG
Step5Bar-code shipping tag
530BC69M7400DG
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e3
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    6
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    69.74MHz
  • Frequency Stability
    ±7ppm
  • Current - Supply (Max)
    98mA
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Frequency
    69.74MHz
  • Power Supplies
    3.3V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm