  • 530CA66M6667DGR
530CA66M6667DGR
advertisement
Manufacturer No:
530CA66M6667DGR
HK JDW NO:
715-530CA66M6667DGR
Datasheet:
530CA66M6667DGR
Step5Bar-code shipping tag
530CA66M6667DGR
  • Current - Supply (Max)
    88mA
  • Operating Frequency
    66.6667MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Load Capacitance
    15pF
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e3
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    66.6667MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm