  • 530CB16M7772DG
530CB16M7772DG
advertisement
Manufacturer No:
530CB16M7772DG
HK JDW NO:
715-530CB16M7772DG
Datasheet:
530CB16M7772DG
Step5Bar-code shipping tag
530CB16M7772DG
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    16.7772MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    88mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm