  • 530CB36M0000DGR
530CB36M0000DGR
advertisement
Manufacturer No:
530CB36M0000DGR
HK JDW NO:
715-530CB36M0000DGR
Datasheet:
530CB36M0000DGR
Step5Bar-code shipping tag
530CB36M0000DGR
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    36MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    88mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm