  • 530CC36M8640DG
530CC36M8640DG
advertisement
Manufacturer No:
530CC36M8640DG
HK JDW NO:
715-530CC36M8640DG
Datasheet:
530CC36M8640DG
Step5Bar-code shipping tag
530CC36M8640DG
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    36.864MHz
  • Frequency Stability
    ±7ppm
  • Current - Supply (Max)
    88mA
  • Operating Frequency
    36.864MHz
  • Power Supplies
    3.3V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm