  • 530CC62M0000DGR
530CC62M0000DGR
advertisement
Manufacturer No:
530CC62M0000DGR
HK JDW NO:
715-530CC62M0000DGR
Datasheet:
530CC62M0000DGR
Step5Bar-code shipping tag
530CC62M0000DGR
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
  • Terminal Finish
    Nickel/Gold (Ni/Au)
  • Additional Feature
    TAPE AND REEL
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    62MHz
  • Frequency Stability
    ±7ppm
  • Current - Supply (Max)
    88mA
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.85mm
  • Operating Frequency
    62MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Power Supplies
    3.3V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm