  • 530CC66M6670DGR
530CC66M6670DGR
advertisement
Manufacturer No:
530CC66M6670DGR
HK JDW NO:
715-530CC66M6670DGR
Datasheet:
530CC66M6670DGR
Step5Bar-code shipping tag
530CC66M6670DGR
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    66.667MHz
  • Frequency Stability
    ±7ppm
  • Current - Supply (Max)
    88mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm