  • 530HC000106DG
530HC000106DG
advertisement
Manufacturer No:
530HC000106DG
HK JDW NO:
715-530HC000106DG
Datasheet:
530HC000106DG
Step5Bar-code shipping tag
530HC000106DG
    6-SMD, No Lead
  • Number of Pins
    6
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Frequency
    106kHz
  • Frequency Stability
    ±7ppm
  • Output
    CML
  • Current - Supply (Max)
    108mA
  • Operating Supply Voltage
    2.5V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm