  • 530KA161M133DG
530KA161M133DG
advertisement
Manufacturer No:
530KA161M133DG
HK JDW NO:
715-530KA161M133DG
Datasheet:
530KA161M133DG
Step5Bar-code shipping tag
530KA161M133DG
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency
    161.133MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    CML
  • Current - Supply (Max)
    108mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm