  • 530KB390M625DGR
530KB390M625DGR
advertisement
Manufacturer No:
530KB390M625DGR
HK JDW NO:
715-530KB390M625DGR
Datasheet:
530KB390M625DGR
Step5Bar-code shipping tag
530KB390M625DGR
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency
    390.625MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    CML
  • Current - Supply (Max)
    108mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm