  • 530KC156M250DG
530KC156M250DG
advertisement
Manufacturer No:
530KC156M250DG
HK JDW NO:
715-530KC156M250DG
Datasheet:
530KC156M250DG
Step5Bar-code shipping tag
530KC156M250DG
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency
    156.25MHz
  • Frequency Stability
    ±7ppm
  • Output
    CML
  • Current - Supply (Max)
    108mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm