  • 530PC28M8000DGR
530PC28M8000DGR
advertisement
Manufacturer No:
530PC28M8000DGR
HK JDW NO:
715-530PC28M8000DGR
Datasheet:
530PC28M8000DGR
Step5Bar-code shipping tag
530PC28M8000DGR
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    28.8MHz
  • Frequency Stability
    ±7ppm
  • Output
    CMOS
  • Current - Supply (Max)
    88mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm