  • 531AB114M285DG
531AB114M285DG
advertisement
Manufacturer No:
531AB114M285DG
HK JDW NO:
715-531AB114M285DG
Datasheet:
531AB114M285DG
Step5Bar-code shipping tag
531AB114M285DG
    Select All
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    114.285MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    121mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    3.3V