  • 531AC178M019DG
531AC178M019DG
advertisement
Manufacturer No:
531AC178M019DG
HK JDW NO:
715-531AC178M019DG
Datasheet:
531AC178M019DG
Step5Bar-code shipping tag
531AC178M019DG
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    178.019MHz
  • Frequency Stability
    ±7ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    121mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm