  • 531BA533M330DG
531BA533M330DG
advertisement
Manufacturer No:
531BA533M330DG
HK JDW NO:
715-531BA533M330DG
Datasheet:
531BA533M330DG
Step5Bar-code shipping tag
531BA533M330DG
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    6
  • Type
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    533.33MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    98mA
  • Operating Frequency
    533.33MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm