  • 531BB000274DG
531BB000274DG
advertisement
Manufacturer No:
531BB000274DG
HK JDW NO:
715-531BB000274DG
Datasheet:
531BB000274DG
Step5Bar-code shipping tag
531BB000274DG
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    274kHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    98mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm