  • 531BB148M500DGR
531BB148M500DGR
advertisement
Manufacturer No:
531BB148M500DGR
HK JDW NO:
715-531BB148M500DGR
Datasheet:
531BB148M500DGR
Step5Bar-code shipping tag
531BB148M500DGR
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
    Other Oscillators
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    148.5MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    98mA
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Frequency
    148.5MHz
  • Power Supplies
    3.3V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm