  • 531DC50M0000DG
531DC50M0000DG
advertisement
Manufacturer No:
531DC50M0000DG
HK JDW NO:
715-531DC50M0000DG
Datasheet:
531DC50M0000DG
Step5Bar-code shipping tag
531DC50M0000DG
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    50MHz
  • Frequency Stability
    ±7ppm
  • Output
    CML
  • Current - Supply (Max)
    108mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm