  • 531HB312M500DG
531HB312M500DG
advertisement
Manufacturer No:
531HB312M500DG
HK JDW NO:
715-531HB312M500DG
Datasheet:
531HB312M500DG
Step5Bar-code shipping tag
531HB312M500DG
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    312.5MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    CML
  • Current - Supply (Max)
    108mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm