  • 531KB148M500DG
531KB148M500DG
advertisement
Manufacturer No:
531KB148M500DG
HK JDW NO:
715-531KB148M500DG
Datasheet:
531KB148M500DG
Step5Bar-code shipping tag
531KB148M500DG
    YES
  • Number of Pins
    6
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency
    148.5MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    CML
  • Current - Supply (Max)
    108mA
  • Operating Frequency
    148.5MHz
  • Operating Supply Voltage
    1.8V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm