  • 535EB312M500DGR
535EB312M500DGR
advertisement
Manufacturer No:
535EB312M500DGR
HK JDW NO:
715-535EB312M500DGR
Datasheet:
535EB312M500DGR
Step5Bar-code shipping tag
535EB312M500DGR
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    312.5MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    121mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.8mm
  • Operating Frequency
    312.5MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA