  • 535EC156M250DG
535EC156M250DG
advertisement
Manufacturer No:
535EC156M250DG
HK JDW NO:
715-535EC156M250DG
Datasheet:
535EC156M250DG
Step5Bar-code shipping tag
535EC156M250DG
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    156.25MHz
  • Frequency Stability
    ±7ppm
  • Current - Supply (Max)
    121mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.8mm
  • Operating Frequency
    156.25MHz
  • Operating Supply Voltage
    2.5V
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    2.75V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm