  • 540AAA200M000BBGR
540AAA200M000BBGR
advertisement
Manufacturer No:
540AAA200M000BBGR
HK JDW NO:
715-540AAA200M000BBGR
Datasheet:
540AAA200M000BBGR
Step5Bar-code shipping tag
540AAA200M000BBGR
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Supply
    2.5V 3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    200MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    132mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.33mm
  • Operating Frequency
    200MHz
  • Rise Time-Max
    0.35ns
  • Fall Time-Max
    0.35ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    100mA
  • Height Seated (Max)
    0.052 1.33mm