  • 545ACA622M080BBG
545ACA622M080BBG
advertisement
Manufacturer No:
545ACA622M080BBG
HK JDW NO:
715-545ACA622M080BBG
Datasheet:
545ACA622M080BBG
Step5Bar-code shipping tag
545ACA622M080BBG
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.5V 3.3V
  • Frequency
    622.08MHz
  • Frequency Stability
    ±7ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    153mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    112mA
  • Height Seated (Max)
    0.052 1.33mm