  • 545BAA250M000BAG
545BAA250M000BAG
advertisement
Manufacturer No:
545BAA250M000BAG
HK JDW NO:
715-545BAA250M000BAG
Datasheet:
545BAA250M000BAG
Step5Bar-code shipping tag
545BAA250M000BAG
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tray
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Part Status
    Not For New Designs
  • Voltage - Supply
    1.8V 2.5V 3.3V
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    250MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    121mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    112mA
  • Height Seated (Max)
    0.050 1.28mm