  • 545CCA44M8000ABGR
545CCA44M8000ABGR
advertisement
Manufacturer No:
545CCA44M8000ABGR
HK JDW NO:
715-545CCA44M8000ABGR
Datasheet:
545CCA44M8000ABGR
Step5Bar-code shipping tag
545CCA44M8000ABGR
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Additional Feature
    TRI-STATE; E/D FUNCTION; 1.8 2.5V SUPPLY VOLTAGE ALSO AVAILABLE; TR
  • Voltage - Supply
    1.8V 2.5V 3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    44.8MHz
  • Frequency Stability
    ±7ppm
  • Current - Supply (Max)
    127mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.43mm
  • Operating Frequency
    44.8MHz
  • Rise Time-Max
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    112mA
  • Height Seated (Max)
    0.056 1.43mm