  • 55/0324-22-0/9CS3192
55/0324-22-0/9CS3192
advertisement
Manufacturer No:
55/0324-22-0/9CS3192
HK JDW NO:
798-55/0324-22-0/9CS3192
Step5Bar-code shipping tag
55/0324-22-0/9CS3192
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Conductor Material
    Copper Alloy, Silver Coated
  • Operating Temperature
    200°C
  • Published
    2004
    1 (Unlimited)
  • Number of Conductors
    2 (1 Pair Twisted)
  • Wire Gauge
    22 AWG
  • Voltage
    600V
  • Cable Type
    Multi-Conductor
  • Conductor Strand
    19/34
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.078 (1.98mm)