  • 550AA737M280DG
550AA737M280DG
advertisement
Manufacturer No:
550AA737M280DG
HK JDW NO:
715-550AA737M280DG
Datasheet:
550AA737M280DG
Step5Bar-code shipping tag
550AA737M280DG
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    737.28MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • Output
    LVPECL
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    130mA
  • Operating Frequency
    737.28MHz
  • Power Supplies
    3.3V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm