  • 550CD74M1758DG
550CD74M1758DG
advertisement
Manufacturer No:
550CD74M1758DG
HK JDW NO:
715-550CD74M1758DG
Datasheet:
550CD74M1758DG
Step5Bar-code shipping tag
550CD74M1758DG
    6-SMD, No Lead
  • Number of Pins
    6
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Depth
    5mm
  • Frequency
    74.1758MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    98mA
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Load Capacitance
    15pF
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±80ppm
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm
  • Length
    7mm