  • 550ME622M080DGR
550ME622M080DGR
advertisement
Manufacturer No:
550ME622M080DGR
HK JDW NO:
715-550ME622M080DGR
Datasheet:
550ME622M080DGR
Step5Bar-code shipping tag
550ME622M080DGR
    6 Weeks
  • Contact Plating
    Gold
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    Si550
  • Published
    2006
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    622.08MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    130mA
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±25ppm
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm