  • 560BAC200M000BBGR
560BAC200M000BBGR
advertisement
Manufacturer No:
560BAC200M000BBGR
HK JDW NO:
715-560BAC200M000BBGR
Step5Bar-code shipping tag
560BAC200M000BBGR
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    1.8V 2.5V 3.3V
  • Frequency
    200MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    157mA
  • Height Seated (Max)
    0.052 1.33mm