  • 564BAAD000157BBG
564BAAD000157BBG
advertisement
Manufacturer No:
564BAAD000157BBG
Manufacturer:
Silicon Labs
HK JDW NO:
715-564BAAD000157BBG
Package:
8-SMD, No Lead
Datasheet:
564BAAD000157BBG
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
564BAAD000157BBG
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    8-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    Ultra™ Si564
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    1.8V 2.5V 3.3V
  • Frequency
    50MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVDS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    157mA
  • Height Seated (Max)
    0.052 1.33mm