  • 570BCA000383DG
570BCA000383DG
advertisement
Manufacturer No:
570BCA000383DG
HK JDW NO:
715-570BCA000383DG
Package:
8-SMD, No Lead
Datasheet:
570BCA000383DG
Step5Bar-code shipping tag
570BCA000383DG
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    8-SMD, No Lead
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    Si570
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    8
  • Type
    XO (Standard)
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    150MHz
  • Frequency Stability
    ±7ppm
  • Output
    LVDS
  • Function
    Enable/Disable (Reprogrammable)
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    108mA
  • Operating Frequency
    383MHz
  • Power Supplies
    3.3V