  • 570KCA000169DG
570KCA000169DG
advertisement
Manufacturer No:
570KCA000169DG
HK JDW NO:
715-570KCA000169DG
Package:
SMD/SMT
Step5Bar-code shipping tag
570KCA000169DG
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    8
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency
    125MHz
  • Frequency Stability
    7 ppm
  • Operating Frequency
    169MHz
  • Operating Supply Voltage
    1.8V
  • Load Capacitance
    15pF
  • Supply Current-Max
    117mA