  • 590CB15M6250DGR
590CB15M6250DGR
advertisement
Manufacturer No:
590CB15M6250DGR
HK JDW NO:
715-590CB15M6250DGR
Datasheet:
590CB15M6250DGR
Step5Bar-code shipping tag
590CB15M6250DGR
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    CMOS
  • Current - Supply (Max)
    90mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    15.625MHz