  • 5CEFA7M15I7N
5CEFA7M15I7N
advertisement
Manufacturer No:
5CEFA7M15I7N
HK JDW NO:
386-5CEFA7M15I7N
Package:
484-LFBGA
Datasheet:
5CEFA7M15I7N
Description:
1.25mm mm FPGAs Cyclone® V E Series 484-LFBGA 0.5mm mm 484
Quantity:
In Stock : 623
Step5Bar-code shipping tag
5CEFA7M15I7N
  • Package / Case
    484-LFBGA
  • Operating Temperature
    -40°C~100°C TJ
  • Voltage - Supply
    1.07V~1.13V
  • Supply Voltage
    1.1V
  • Terminal Pitch
    0.5mm
  • Base Part Number
    5CEFA7
  • Number of Outputs
    240
  • Number of I/O
    240
  • Number of Inputs
  • Organization
    5648 CLBS
  • Number of Logic Elements/Cells
    149500
  • Total RAM Bits
  • Number of LABs/CLBs
    56480
  • Number of Logic Cells
  • Height Seated (Max)
    1.25mm
  • Length
    15mm
  • Width
    15mm