  • 6373R10KL.5
6373R10KL.5
advertisement
Manufacturer No:
6373R10KL.5
HK JDW NO:
860-6373R10KL.5
Package:
Datasheet:
6373R10KL.5
Step5Bar-code shipping tag
6373R10KL.5
  • Tolerance
    ±10%
  • Resistance
    10kOhm
  • Power (Watts)
    2W
  • Actuator Diameter
    0.250 (6.35mm)
  • Actuator Length
    0.500 12.70mm