  • 637L31253I2T
637L31253I2T
advertisement
Manufacturer No:
637L31253I2T
HK JDW NO:
221-637L31253I2T
Datasheet:
637L31253I2T
Step5Bar-code shipping tag
637L31253I2T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    312.5MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    66mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 2.0mm
  • Operating Frequency
    312.5MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.067 1.70mm