  • 71V3576S150PFGI
71V3576S150PFGI
advertisement
Manufacturer No:
71V3576S150PFGI
HK JDW NO:
668-71V3576S150PFGI
Package:
100-LQFP
Datasheet:
Description:
Memory IC IDT71V3576
Quantity:
In Stock : 14319
Step5Bar-code shipping tag
71V3576S150PFGI
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Package / Case
    100-LQFP
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tube
  • Technology
    SRAM - Synchronous, SDR
  • Voltage - Supply
    3.135V~3.465V
  • Base Part Number
    IDT71V3576
  • Clock Frequency
    150MHz