  • 741X083220J
741X083220J
advertisement
Manufacturer No:
741X083220J
HK JDW NO:
221-741X083220J
Datasheet:
741X083220J
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
741X083220J
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Published
    2007
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.039W 2.00mmx1.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Part Status
    Obsolete
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    22Ohm
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm