  • 752103101GP
752103101GP
advertisement
Manufacturer No:
752103101GP
HK JDW NO:
221-752103101GP
Package:
10-SRT
Step5Bar-code shipping tag
752103101GP
  • Package / Case
    10-SRT
  • Number of Pins
    10
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2011
  • Size / Dimension
    0.565Lx0.080W 14.35mmx2.03mm
  • Tolerance
    ±2%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
  • Number of Terminations
    10
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    100Ohm
  • Number of Functions
    5
  • Rated Power Dissipation (P)
    1.4W
  • Number of Elements
    1
  • Number of Resistors
    5
  • Circuit Type
    Isolated
  • Power Per Element
    160mW
  • Element Power Dissipation
    0.24W
  • Height Seated (Max)
    0.100 2.53mm