  • 752201221GP
752201221GP
advertisement
Manufacturer No:
752201221GP
HK JDW NO:
221-752201221GP
Package:
20-DRT
Step5Bar-code shipping tag
752201221GP
  • Package / Case
    20-DRT
  • Number of Pins
    20
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2011
  • Size / Dimension
    0.565Lx0.080W 14.35mmx2.03mm
  • Tolerance
    ±2%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
  • Number of Terminations
    20
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    220Ohm
  • Rated Power Dissipation (P)
    1.6W
  • Number of Elements
    9
  • Working Voltage
    25V
  • Size Code
    0856
  • Number of Resistors
    18
  • Circuit Type
    Bussed
  • Power Per Element
    80mW
  • Element Power Dissipation
    0.12W
  • Height Seated (Max)
    0.100 2.53mm