  • 767163203GP
767163203GP
advertisement
Manufacturer No:
767163203GP
HK JDW NO:
221-767163203GP
Package:
16-SOIC (0.220, 5.59mm Width)
Step5Bar-code shipping tag
767163203GP
  • Package / Case
    16-SOIC (0.220, 5.59mm Width)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tube
  • Published
    2007
  • Size / Dimension
    0.440Lx0.220W 11.18mmx5.59mm
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    20kOhm
  • Power Per Element
    200mW
  • Height Seated (Max)
    0.093 2.36mm