  • 768-66-18TR
768-66-18TR
advertisement
Manufacturer No:
768-66-18TR
Manufacturer:
Fox Electronics
HK JDW NO:
310-768-66-18TR
Package:
CSMD
Step5Bar-code shipping tag
768-66-18TR
  • Package / Case
    CSMD
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    66MHz
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    15pF