  • 7B-16.9344MEEQ-T
7B-16.9344MEEQ-T
advertisement
Manufacturer No:
7B-16.9344MEEQ-T
HK JDW NO:
832-7B-16.9344MEEQ-T
Datasheet:
7B-16.9344MEEQ-T
Description:
CRYSTAL 16.9344MHZ 10PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
7B-16.9344MEEQ-T
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Tolerance
    0.001%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Frequency
    16.9344MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Height
    1.0414mm
  • Height Seated (Max)
    0.041 1.05mm