  • 7B-24.576MAAJ-T
7B-24.576MAAJ-T
advertisement
Manufacturer No:
7B-24.576MAAJ-T
HK JDW NO:
832-7B-24.576MAAJ-T
Datasheet:
7B-24.576MAAJ-T
Step5Bar-code shipping tag
7B-24.576MAAJ-T
    Select All
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    24.576MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohms
  • Load Capacitance
    18pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height
    1.0414mm
  • Height Seated (Max)
    0.041 1.05mm
  • Length
    5.0038mm
  • Width
    3.2004mm
  • REACH SVHC
    No SVHC
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Mount
    4-SMD, No Lead
  • Number of Pins
    4
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Tolerance
    0.003%