  • 7B-26.000MDDI-T
7B-26.000MDDI-T
advertisement
Manufacturer No:
7B-26.000MDDI-T
HK JDW NO:
832-7B-26.000MDDI-T
Datasheet:
7B-26.000MDDI-T
Step5Bar-code shipping tag
7B-26.000MDDI-T
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Frequency
    26MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Load Capacitance
    16pF
  • Height Seated (Max)
    0.041 1.05mm