  • 7M12000164
7M12000164
advertisement
Manufacturer No:
7M12000164
Manufacturer:
TXC Corporation
HK JDW NO:
832-7M12000164
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
Description:
7M12000164 datasheet pdf and Crystals product details from TXC Corporation stock available at Utmel
Quantity:
In Stock : 200
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
7M12000164
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    21 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    7M
  • Published
    2014
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    12MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Load Capacitance
    20pF
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height
    787.4μm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm