  • 7M25000016
7M25000016
advertisement
Manufacturer No:
7M25000016
HK JDW NO:
832-7M25000016
Datasheet:
Description:
7M25000016 datasheet pdf and Crystals product details from TXC Corporation stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
7M25000016
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    21 Weeks
  • Mount
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    7M
  • Published
    2014
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
    MHz Crystal
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Load Capacitance
    20pF
  • Frequency Tolerance
    ±25ppm
  • Height
    787.4μm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm