  • 8.0SMDJ64CA-T7
8.0SMDJ64CA-T7
advertisement
Manufacturer No:
8.0SMDJ64CA-T7
HK JDW NO:
461-8.0SMDJ64CA-T7
Datasheet:
8.0SMDJ64CA-T7
Step5Bar-code shipping tag
8.0SMDJ64CA-T7
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C TJ
  • Power Dissipation-Max
    6.5W
  • Voltage - Breakdown (Min)
    71.1V
  • Power - Peak Pulse
    8000W 8kW
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    77.7A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    103V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    64V
  • Rep Pk Reverse Voltage-Max
    64V
  • Non-rep Peak Rev Power Dis-Max
    8000W